Şekerbank’tan Esnafa Destek

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ile Şekerbank Sivas şubesi arasında işletmelere avantajlar sağlayan “Üreten Paket “ protokolü Sesob Başkanı Beşir Köksal ve Şekerbank Müdürü Hüseyin Çalışıcı arasında imzalandı.

Sesob’ta gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Şekerbank Şube Müdürü Hüseyin Çalışıcı, 2013 yılında başlatılan Kapımız Esnafa Açık Platformu kapsamında her ayın 15’ini ‘Esnafın Günü’ olarak ilan edildiğini ve kampanyanın devam ettiğini söyledi.

Çalışıcı, “ 2013 yılında bankamız tarafından başlatılan Kapımız Esnafa Açık Platformu kapsamında yerelde her ayın 15’nide vatandaşlarımızın mahalle esnafından alışveriş yapmalarını sağlayarak, mahalle esnaflığı kültürünün yaşatılması, esnafımızın kapısının açık kalması amacını taşıyoruz. Böylelikle esnafımızın kapısı açık kalacak, dolaylı olarak ta üretim artacak ve ülke ekonomisi kazanacak. Yıl boyunca bütün enerjimizle, saha ekiplerimizle esnafımızın ve ülkemizin ekonomisini destekleyeceğiz. Küçük işletmelerin bankamızın desteği ile büyümesine yardımcı olacağız” dedi.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ise esnafın ülke ve ilimize önemli katkıları olduğunu belirterek, bu protokolün esnafın yüzünü güldüreceğini, satış hacimlerini artıracağını ve kapılarını hep açık tutacaklarını söyledi.

‘Kapımız Esnafa Açık’ projesiyle esnafımızın finansal ihtiyaçlarının da karşılanacağını vurgulayan Köksal, protokolün şehrimize ve esnaflara hayırlı olması temennisinde bulunduktan sonra esnafa ve ülke ekonomisine destek veren tüm kamu kurum ve kuruluşlara da teşekkür etti.

Yapılan konuşmaların ardından Sesob Başkanı Beşir Köksal ve Şekerbank Sivas Şube Müdürü Hüseyin Çalışıcı arasında “Kapımız Esnafa Açık” protokolü imzalandı

İmza töreninde Şekerbank İşletme Yönetmenleri Aykut Taşlık ve Adem Özdemirde hazır bulundu.

Share this article

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars

Leave your comments

Post comment as a guest

0
Your comments are subjected to administrator's moderation.
terms and condition.
  • No comments found

Reklam Alanı

Popüler Yazılar

E-mail Aboneliği

Abone olarak güncel başlıklardan anında haberdar olabilirsiniz.