Sait Çamlıca Sivas’a Geliyor

Sivas İmam Hatipliler Derneği yeni bir konferansa daha ev sahipliği yapıyor. Derneğin yaptığı organizasyon ile Araştırmacı-yazar Sait Çamlıca Sivaslılarla buluşacak

Gençlik Projeleri Destek Programı Kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen ve İmam Hatipliler Derneği tarafından hayata geçirilen ‘Benim Ailem’ projesi kapsamında eğitimler devam ediyor. İlk eğime araştırmacı Cemil Paslı’yı getiren dernek, için seminer için de genç yazarlardan Sait Çamlıcayı Sivas’ta misafir edecek.

Yapılacak eğitim semineri ile ilgili bilgi veren İmam Hatipliler Derneği Başkanı Samet Şimşek, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen eğitim projesi kapsamında eğitim seminerlerine devam ettiklerini söyledi.

İlk seminerde eğitimci Cemil Paslı’yı misafir ettiklerini vurgulayan Şimşek, ikinci eğitimde ise Araştırmacı-Yazar Sait Çamlıca’nın katılacağını belirterek, eğitimlerin çok faydalı olduğunu söyledi.

Dernek olarak Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen ‘Benim Ailem’ projesini hayata geçirerek aile ve gençlik konusunda eğitimler vermeye devam edeceklerini vurgulayan Şimşek, ikinci eğitimde ‘Gençlik Hazinedir’ konusunu işleyeceklerini kaydetti.Benim Ailem Eğitim Seminerleri kapsamında Sivas’a gelecek olan Eğitimci-Yazar ve Sait Çamlıca, bugün Yıldızeli ilçesinde, yarın gündüz ise Divriği ilçesinde konferans verecek. 7 Mart Cumartesi akşam 19.00’da ise Belediye Nikah Salonunda Sivaslılarla buluşacak. Yazar Sait Çamlıca, konferansında ‘Gençlik Hazinedir’ konusunu işleyecek.

Share this article

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars

Leave your comments

Post comment as a guest

0
Your comments are subjected to administrator's moderation.
terms and condition.
  • No comments found

Reklam Alanı

Popüler Yazılar

E-mail Aboneliği

Abone olarak güncel başlıklardan anında haberdar olabilirsiniz.