Athena, Üniversitelileri Coşturdu

Her yıl bahar şenlikleri kapsamında birçok ünlü ismin üniversite kampüslerinde sahneye çıktığı, gündüzleri de eğlenceli aktivitelerin yapıldığı festivaller başladı. Bu kapsamda Koç Topluluğu bünyesinde yapılan 'KOÇ FEST', Athena...

Her yıl bahar şenlikleri kapsamında birçok ünlü ismin üniversite kampüslerinde sahneye çıktığı, gündüzleri de eğlenceli aktivitelerin yapıldığı festivaller başladı. Bu kapsamda Koç Topluluğu bünyesinde yapılan 'KOÇ FEST', Athena Grubu'nu Cumhuriyet Üniversitesi gençleriyle buluşturdu.

Cumhuriyet Üniversitesi Kültür Merkezi arkasında bulunan Amfi Tiyatro’da 20 bin kişinin bulunduğu konser alanında sahne alan Athena Grubu, birbirinden güzel parçalarıyla üniversite gençliğini eğlendirdi.

Gökhan Özoğuz ve Hakan Özoğuz kardeşlerin kurduğu Athena Grubunun sempatik vokalisti aynı zamanda O Ses Türkiye’de jüri koltuğunda oturan Gökhan Özoğuz, Sivas’ı çok beğendiğini belirtti. Tarihi dokusunun bozulmamış olması açısından Sivas’tan çok etkilendiğini söyleyen Özoğuz, “Burada olmaktan çok mutluyuz, Sivas her yönüyle mükemmel bir şehir” dedi.

Athena Grubu Gökhan ve ekibi, şarkılarıyla öğrencilere unutulmaz anlar yaşattı.

Share this article

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars

Leave your comments

Post comment as a guest

0
Your comments are subjected to administrator's moderation.
terms and condition.
  • No comments found

Reklam Alanı

Popüler Yazılar

E-mail Aboneliği

Abone olarak güncel başlıklardan anında haberdar olabilirsiniz.