“Odalarımızla Uyum İçerisinde Çalışıyoruz”

Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, kongre sonrasında ilçe odaları ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür ediyor. 

Geçtiğimiz aylarda yapılan olağan genel kurul sonrasında bir kez daha seçilerek güven tazeleyen Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Gemerek Esnaf ve Sanatkârlar Odası ile Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odalarını ziyaret etti.

 Oda başkanları Gültekin Tunar, Oğuz Gemereklioğlu ve yöneticilerle bir araya gelen Sesob Başkanı Beşir Köksal, bir süre görüş alışverişinde bulunduktan sonra odaların ve esnafların sorunlarını dinledi.

Esanf teşkilatı olarak merkez ve ilçelerde bulunan oda yöneticileri ve üyeleriyle birlikte geniş bir aile olduklarını ifade eden Sesob Başkanı Beşir Köksal, uyum içerisinde esnaf ve sanatkara hizmet etmeye gayret gösterdiklerini söyledi.

Oda başkanlarını her zaman ziyaret ederek, ilçenin ve esnafın sorunlarını dinlemeye gayret gösterdiğini vurgulayan Köksal, teşkilat mensuplarının göstermiş olduğu hassasiyete ve desteğe de teşekkür etti.

Gemerek Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Gültekin Tunar ile Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Oğuz Gemereklioğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşkilat başkanının kendilerini zaman zaman ziyaret etmelerinden ve sorunlarıyla yakından ilgilenmelerinden dolayı teşekkür ettiler.

Sesob Başkanı Beşir Köksal, Gemerek ilçesinde esnaf ziyaretleri yapmayı da ihmal etmedi.

Share this article

Benzer Öğeler (etikete göre)

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars

Leave your comments

Post comment as a guest

0
Your comments are subjected to administrator's moderation.
terms and condition.
  • No comments found

Reklam Alanı

Popüler Yazılar

E-mail Aboneliği

Abone olarak güncel başlıklardan anında haberdar olabilirsiniz.