AK Parti Tuzlugöl Mahallesi seçim bürosu açıldı

Milletvekili Hilmi Bilgin, AK Parti Sivas İl Başkanı Av. Ziya Şahin, Belediye Başkanı Sami Aydın, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Kuzu ve yönetim teşkilatı, AK Parti Tuzlugöl Seçim Bürosu'nun açılışını mahalle sakinlerinin katılımı ile gerçekleştirdiler.

Seçim bürosunun Tuzlugöl Mahallesi'ne hayırlı olması temennisiyle sözlerine başlayan Merkez İlçe Başkanı Ahmet Kuzu sözlerinde :"Tuzlugöl mahallesi her zaman bize destek vermiştir. Bu destekleri için bütün mahalle sakinlerine çok teşekkür ediyorum. İnanın biz Tuzlugöl Mahallesinden memnunuz. Ne zaman bir toplantı yapsak, ne zaman bir açılış yapsak hınca hınç dolu oluyor. Sizlere çok teşekkür ederim" dedi.

"SEÇİM MEVSİMİ DEVAM EDİYOR:"

Seçim rüzgarının devam ettiğini ve AK Parti'nin Türkiye'nin her yerinde çalışmalarını hızla sürdürdüğünü söyleyen AK Parti İl Başkanı Av. Ziya Şahin, : " 7 Haziran seçim günümüze az bir zaman kaldı. Bugünden itibaren seçim büromuzu sizlerin hizmetine açacağız. 7 Haziran da AK Parti iktidarını daha da güçlendirerek hem Türkiye'ye hem insanlığa hep birlikte hizmet edeceğiz. Sivas'ımıza AK Partinin 13 yıla yaptıkları ortadadır.

Barajlarımız,havaalanımız, yollarımız ve birçok yatırımımız... Bunları geçmişte milletimizi 70 cente muhtaç edenlerin yapması mümkün değildir. Bunları AK Parti yaptı, onların soktuğu borç batağından ülkeyi kurtardı ve bun yatırımları yaptı ve yapmaya da devam edecektir.Onun için 7 Haziran'a kadar hepimiz birlikte çalışacağız. AK Parti'nin sizlere ihtiyacı var, Türkiye'nin de AK Parti'ye ihtiyacı var."


"TÜRKİYE İNŞALLAH YAKALAMIŞ OLDUĞU KALKINMA TRENDİNE DEVAM DİYECEK."

2023  Yılına doğru emin adımlarla ilerleyen bir Türkiye olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Sami Aydın :" Bizler Sivas'ımızı ve sizlerin daha iyi şartlarda yaşamanız adına bütün gücümüzle çalıştığımızdan hiç şüpheniz olmasın. Geçmişte işsizlikle ilgili çok talepler alırdık. Ben şunu ifade ediyorum.

En az asgari ücret olması kaydıyla servis, yemeği dahil, organize sanayide personel talep eden vasıfsız işçi talep eden, 500 kişilik kontenjan var. Eğer gençlerimizden İş bulamıyorum diyen varsa, evime ekmek götürmek istiyorum diyen varsa, en az asgari ücret olmak kaydıyla engelli kardeşlerimiz de dahil biz 500 kişilik kontenjanı doldurmaya çalışıyoruz. Yeni bir yatırımcımız 1200 kişi lazım bana dedi. Sivas bu noktaya geldi. Yeni yatırımlarla, kuracağımız organize sanayiyle birlikte Sivas'ta iş ile ilgili sorun kalmayacak." dedi

" İLERİ DE  SİYASİ TARİH YAZARLARI AK PARTİ ÖNCESİ VE AK PARTİ SONRASI YAZMAK ZORUNDA KALACAKLAR."

Türkiye'ye bu tarihi yazdıran sizlersiniz diyerek sözlerine başlayan AK Parti Milletvekili Hilmi Bilgin açılış konuşmasında şunları söyledi:"Bu ülkenin gerçek sahipleri aziz milletim sizlersiniz. Bununla ne kadar onur duysanız, ne kadar gurur duysanız hakkınızdır, Allah razı olsun. Gençlerimiz o yıllarda belki çocuktunuz hatırlamayabilirsiniz.

Ailelerinize sorun onlara AK Partiden öncesini ve sonrasını sorun. Şimdi o günleri yaşatanlar sizlerden oy istiyorlar. Bizler sizlerin destekleriyle AK Parti iktidar olarak Sivas'ı nasıl geliştirdik ise, 7 Hazirandan sonra da daha güçlü bir iktidar olarak geldiğimizde, Sivas'ı büyütmeye, geliştirmeye, 2023'e götürecek projeleri hayata geçirmeye, sizinle birlikte; sizin gibi düşünen  insanlarımızla inşallah Türkiye'yi büyütecekler.

O sizden oy almak için gelen diğer partilere şu üç soruyu sorun ; bir iktidar olma hedefiniz var mı?, iki biz size oy verdiğimizde yarın meclise gittiğinizde, milletten aldığınız yetkiyi sonuna kadar kullanabilecek misiniz? üçüncüde 1999 yılındaki hükümet dönemlerini sorun. Türkiye'yi tekrar o yıllara mı getireceksiniz deyin. Onların hiçbir projeleri yoktur. Yerel yönetimimizle, belediyemizle, sayın bakanımızla birlikte Nasıl 13 Yıl boyunca Sivas'ın çehresini değiştirdik, 7 Haziran'dan sonra güçlü bir iktidar ile Türkiye'nin çehresini değiştirmeye devam edelim."

Share this article

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars

Leave your comments

Post comment as a guest

0
Your comments are subjected to administrator's moderation.
terms and condition.
  • No comments found

Reklam Alanı

Popüler Yazılar

E-mail Aboneliği

Abone olarak güncel başlıklardan anında haberdar olabilirsiniz.