Sivas’ta taarruz başladı

 Fenerbahçe yenilgisini unutan Sivas, gelecek sezonu düşünüyor. Kırmızı-Beyazlılar, sezon başında prensipte anlaşmasına rağmen transferi son anda yatan Halil Akbunar'ı kadrosuna katmak üzere Sergen Yalçın’la gelecek sezon daha kaliteli bir kadroyla yola çıkmanın planlarını yapan Sivasspor’da çalışmalar başladı.

Genç çalıştırıcı, öncelikle takımda kalacak ve gidecek oyuncuları belirliyor. Bu konuda yönetime listesini sunacak olan Yalçın, dış transferle ilgili de hummalı bir çalışma içerisinde.

Altliglerin gelecek vaadeden isimlerini de tarayan Yiğidolar’ın hocasının geçen sezon da takımın gündemine gelen Göztepeli Halil Akbunar’a onay verdiği öğrenildi. Sezon başında Medicana Sivasspor’la prensipte anlaşmasına rağmen Göztepe Başkanı Mehmet Sepil’in bırakmadığı 21 yaşındaki futbolcunun, önünün açılacağı kaydedildi.

Halil için gelen teklifleri değerlendirme kararı alan yöneticilerin ilk olarak Sivaslı idarecilere haber verdiği, Sergen Yalçın’ın da, “Alternatifli bir kadro kuracağız, Halil’i de değerlendiririz” yanıtını verdiği bildirildi.

‘Eyvah Cicinho’

Bu arada Fenerbahçe maçında sakatlık geçiren Cicinho’nun, ağrılarının şiddetli olduğu ve yarınki Başakşehir maçında yüksek ihtimalle dinlendirileceği ifade edildi.

Share this article

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars

Leave your comments

Post comment as a guest

0
Your comments are subjected to administrator's moderation.
terms and condition.
  • No comments found

Reklam Alanı

Popüler Yazılar

E-mail Aboneliği

Abone olarak güncel başlıklardan anında haberdar olabilirsiniz.